Náramek AMEN BRVIMA
search
  • Náramek AMEN BRVIMA

Náramek AMEN BRVIMA

5399
1 590,00 Kč S DPH

1 314,05 Kč bez DPH

skladem

Dámský náramek AMEN BRVIMA

Délka: nastavitelná 15 + 4 cm

Tento náramek shrnuje život Marie. Každé zrno přestavuje okamžik, každý korálek symbol.

Jáchymovi a Anně (hnědý korálek a růžový perleťový korálek) se zjevil anděl, aby zvěstoval narození dcery (zlatý korálek). Svému dítěti dali jméno Marie, což znamená "milostná, laskavá". Ve věku 14-ti let byla provdána za Josefa, truhláře z Nazaretu (dřevěný korálek). Zjevil se jí archanděl Gabriel (anděl) a oznámil jí, že se stane matkou zaslíbenou Mesiáše (perleťový korálek).

Mezitím Augustův výnos o sčítání lidu stanovil, aby každý odešel do svého rodného města a dal se tam zapsat. Proto se Josef s těhotnou Marií vydal na cestu do Betléma (šedý korálek z hematitu) a následně utekli do Egypta, protože král Herodes usiloval Josefovi o život. Marie při svatbě v galilejské vesnici zvané Kána, kde po Mariině upozornění, že došlo víno, učiní Ježíš první zázrak (bílý a zirkonový korálek) - proměňuje vodu ve víno. O životě Marii se ví málo, ale vedla chudý, pracovitý a láskou naplněný život (4 barevné křišťálové korálky). Spolu s ostatními učedníky plakala pod křížem, na které byl její syn Ježíš ukřižován (přívešek), do nebe vstoupení Ježíše s apoštoly (12 modrých korálků) a modlila se a očekávala ducha svatého.

Marie byla vzkříšena a vstoupila nanebevzetí. Silná a jasná poselství, která nám Marie zanechala, jsou stejně významná, jako jsou místa, kde se Marie objevila - Lourdes, Fatima, Medjugorje (3 medailonky).